Łóżkowe wyposażenie

Realne odwzorowanie przyjemnego dla oka krajobrazu, lub zbliżenie ulubionego zwierzęcia – jest możliwe. Pościele 3D stoją na wysokości zadania, i sprawiają wrażenie bycia tu i teraz. Taki element wyposażenia sypialni dorosłych, jak i dzieci, będzie interesującym akcesorium funkcjonalnym oraz dekoracyjnym.

Sztuka na materiale

Pościel 3D występuje w najrozmaitszych rodzajach, w wersji:
– satynowej,
– satyny bawełnianej,
– bawełnianej.
Różnorodne opcje wymiarowe, zezwalają na indywidualne dobranie pod rozmiar kołder i poduszek. Można zatem w łatwy sposób wybrać konkretny typ, i ekspresowo przebrać akcesoria do spania. Dostępne są także różne opcje zamykania: na zatrzaski, guziki lub zamek błyskawiczny. Wszelkie printy są w bezpieczny sposób naniesione na materiał, co pozwala na pranie w wyższych temperaturach, bez obawy o utratę pierwotnego wyglądu.

Totalna przemiana

Efekt trójwymiaru na pościeli sprawia, że wybrany motyw jest bardzo rzeczywisty. Może to stanowić rewelacyjną dekorację, jak i kontrast dla reszty otoczenia. Wśród motywów dostępne są, np.: kwiaty, zwierzęta, abstrakcje, popularne miejsca, postaci z bajek. Totalna przemiana sypialni jest gwarantowana, wobec czego można zrealizować interesujący plan stworzenia czegoś nowego. Spanie pod pościelą 3D będzie bardzo komfortowe każdej nocy. To opcja dla tych, którzy uwielbiają mocne akcenty, a te z kolei mogą bez precedensu zamieszkać na stałe w formie pościelowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *