Nowe trendy – pościel 3D

Jak we wszystkich dziedzinach również w przypadku pościeli pojawiały się całkowicie nowe trendy związane z jej nadrukami. Okazuje się, że nie są już popularne zwykłe nadruki aktualnie najpopularniejsze są pościele 3D.

 

Gdzie je kupić?

Pościele 3D można kupić praktycznie wszędzie. Nie ma tutaj znaczenia czy będzie to sklep internetowy czy też zwyczajny sklep tradycyjny. Istotne wydaje się również to, że ceny w obu przypadkach jakoś specjalnie się nie różnią. Faktem jest jednak, że w przypadku sklepów internetowych mamy zdecydowanie większy wybór różnego rodzaju nadruków na pościeli.

 

Wybierz rozmiar dla siebie

Pościel 3D ma to do siebie, że możemy znaleźć wiele rozmiarów. Jest pościel 220×200 ale i zdecydowanie mniejsza, która świetnie się sprawdzi na pojedynczym łóżku dziecięcym. Możemy więc wybierać spośród: 200×200, 180×200, 160×200 czy 140×200. Mniejszych rozmiarów kołder raczej nie uda nam się znaleźć chyba, że do łóżeczka niemowlęcego a tam kupuje się tylko specjalną pościel przystosowaną do niemowląt i małych dzieci.

Pościel zawsze należy dobierać kolorystycznie do wystroju całej sypialni. Tylko w ten sposób będziemy w stanie stworzyć idealną przestrzeń dla siebie i swoich bliskich. Istotne wydaje się również to, że pościel 220×200 wydają się zdecydowanie lepsze, ponieważ mamy wtedy dla siebie więcej miejsca. Warto więc zastanowić się nad opcją kupowania dla swojej rodziny kołder, a co za tym idzie pościeli większej. Mamy wtedy pewność, że wszystko jest do siebie idealnie dopasowane.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *